Autószerelőt kimagasló bérezéssel keresünk

Bruttó bér:

500 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
bz-dt.kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Autószerelő , Szervizes

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Leírás

Autószerelőt azonnali kezdéssel felveszünk

Munkavégzés helye : Érd Daróci utca.41 (Daróczi és Szovátai út sarok)

Munkaidő : Hétfőtől - Péntekig 8-17 óráig.

Elvárások/Előny :

- Dízel autók javításában való tapasztalat!

- Dízel (és benzin) üzemű motorikus javításban tapasztalat.

- Fék-Futómű és kötelező szervizben való tapasztalat.

- Motor diagnosztikai ismeretek, B kategóriás jogosítvány.

- Önálló munkavégzés és hiba feltárás

- Saját munkájára és környezetére igényes és precíz

- Káros szenvedélytől mentes (alkohol,drog) életvitel.

- Jó kommunikációs és kiemelkedő hiba megoldó készség, találékonyság.

Amit kínálunk :

- ALAP (!) Kezdő bérezés 500.000.-Ft / hó , ez amit tisztán kézhez kapsz!!!! Ez a kezdő bérezés az 1 hónapos próba időre szól ami szaktudástól és teljesítménytől, hozzá állástól függően arányosan növekedhet!

Bejelentett munkaviszony

Esetleges túlóra vagy hétvégi munka HA szükséges (bár ez ritkán szokott lenni!!!!) : 5000.-Ft / minden megkezdett óra!

Mindenki jelentkezését szívesen fogadjuk, aki szeretne egy biztos anyagi háttérrel rendelkező, 17 éve működő cégnél dolgozni!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 141932321

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 30 napja