Tulajdonságok

Helység: Százhalombatta
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: KF Service Solutions Kamion Fényező Kft

Folyamatosan fejlődő gépjármű karbantartással és javítással, valamint gépjármű átépítéssel foglalkozó cégcsoportunk Százhalombattán található telephelyére hosszútávú munkavégzésre keres önállóan dolgozni tudó:

- Autóvillamossági szerelőt

Amit kínálunk:
Hosszútávú munkalehetőség
Kiemelkedő bérezés
Biztos, törvényes munkaviszony
Megfelelő munkakörülmények
Útiköltség térítés, utazási támogatás

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Fényképes,szakmai önéletrajzokat a bérigény és pozíció megjelölésével karrier@kamionfenyezo.hu címre kérjük megküldeni.
Az állással kapcsolatban érdeklődni a 0620 292-1929-es telefonszámon lehet!
Feladás dátuma: november 10. 10:03.

Kapcsolatfelvétel