2 db

Tulajdonságok

Helység: Százhalombatta
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Szakács
Cégnév: Százhalom Szociális Szövetkezet

Az E-Batta Pizzéria képzett szakácsot, főzőasszonyt, konyhai kisegítőt és konyhalányt keres!

Szakács: Konyhánkra több feladatkörben, a fiatal kisegítőtől a főzőasszonyon át a jártas szakácsig várunk jelentkezőket!

Konyhalány: Konyhai előmunkálatok, nyersanyagok előkészítése, mosogatás. Ideális hely kezdő nyugdíjas hölgyek számára!

Ha szeretnél az Ebatta Team tagja lenni, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat az ebatta@e-batta.hu email címre vagy gyere be egy személyes elbeszélgetésre (Százhalombatta, Damjanich u. 16.)!
Feladás dátuma: május 10. 16:54.

Kapcsolatfelvétel