Babaúszás oktató (Monor és Dabas)

Feladás dátuma:

szept 18., 09:41
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

Cégnév:
AquaNet Kft.

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (4 órában)

Az AquAnett Úszóiskola egy megbízható, folyamatosan növekvő cég, aki hosszútávú, jól fizető munkalehetőséget kínál. Munkatársaink bérezése mindig nyomon követi a gazdaság változásait, foglalkoztatásuk jogtiszta. Az Úszóiskola vezető oktatója az egyik legjobb a szakmában, tudását szívesen osztja meg és segítőkészen áll munkatársaink rendelkezésére, pályakezdő kollégáknak nagyszerű mentor.

Feladatok
- Babaúszás oktatása hétvégén (szombat vagy vasárnap) délelőttönként
- Csoportok szerinti foglalkozások tartása (3 hónapostól 3 éves korig)
- 30 perces foglalkoztatások megtartása (3 vagy 4 játékos oktatás)
- Eszközök ki- és bepakolása az órák előtt és után
- Résztvevők jelenlétének rögzítése az online jelenléti ívben

Elvárások
- Jó kommunikációs készség
- Mosolygós, jókedélyű hozzáállás
- Babák életkori sajátosságainak ismerete
- A legmegfelelőbb vízi gyakorlatok ismerete
- Szakirányú végzettség vagy szakirányú tanulói jogviszony
- Önálló, becsületes munkavégzés

Előnyök
- Szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők is jelentkezhetnek
- Hosszú távú munkalehetőség keresése
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- Kiemelt fizetés
- Hosszútávú hétvégi munkalehetőség
- Díjmentesen biztosított minőségi csapat fürdőruha/fürdőnadrág köntös, póló, atléta
- Könnyen átlátható online rendszer
- Alkalmazotti jogviszony
- Részmunkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2370 Dabas, és Monor

Hirdetés azonosító: 150345832

Online jelentkezés

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Melon

Melon HR Technology Kft.

További hirdetései

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!