Tulajdonságok

Országos
Helység: Délegyháza
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Műszakvezető
Cégnév: Gerulus

Az ország több pontján művelt kavics, és homokbányáinkba keresünk tapasztalt bányamester kollégákat.

Munkakör leírása:
Irányítja és felügyeli az adott bányában folyó munkálatokat.

Felügyeli a gépek, berendezések üzemszerű, hatékony és biztonságos működtetését, az előállított termékek minőségét.
Figyel a rábízott munkagépek rendeltetésszerű használatára, állaguk megóvására.

Elvárások:
Bányászati, vagy, útépítő, mélyépítő végzettség.
Bányászatban szerzett 1-3 éves gyakorlati idő.
Rugalmasság, nagy munkabírás, terhelhetőség, megbízhatóság.

Tel.:06306886498
Feladás dátuma: június 9. 18:10.

Kapcsolatfelvétel