Tulajdonságok

Helység: Biatorbágy
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Műszakvezető

Budaörs - Biatorbágy határán fekvő bevásárló központban lévő kávézó - pizzéria barista - műszakvezetőt hosszútávra felvesz.

Főbb feladatok:

A kávézó csapatának koordinálása.
Kiváló kiszolgálás megtartása és fejlesztése.
Az előírt tisztasági szabályoknak megfelelő előírás betartás, betartatása.
Csapat motiválása, irányítása.
Dolgozói beosztások készítése.
Költségek tervezése.

Várjuk jelentkezésed, ha:

Barista végzettséged van.
Dolgoztál már ilyen pozícióban és van vezetői tapasztalatod.
Dolgoztál már ilyen területen és a szakmai tudásod alapján úgy érzed alkalmas vagy előlépni vezetői pozícióba.
Dinamikus egyéniség vagy és mozgalmas munkát keresel.
Agilis vezetői készséggel rendelkezel.
Átlátod a kávézó teljes működését és elkötelezetten végzed a munkád.
Mindennapos teendőidet hatékonyan és gyorsan teljesíted.
Középfokon beszélsz angolul.
Van tapasztalatod csapatépítésben.
Terhelhető és agilis vagy.

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

Más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Biztos és hosszú távú munkalehetőség.
Megbízható vállalati háttér.
Lendületes, jókedvű csapat.

Munkavégzés helye: Biatorbágy-Premier Outlet Center

Várjuk jelentkezésed magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: chirdetes@gmail.com

Adatkezelés, feltételek:
A jelen hirdetésre jelentkezéssel hozzájárulok ahhoz, hogy az Állástajánló, mint adatkezelő a most átadott személyes adataimat kezelje.
Az adatkezelés célja az Állástajánlónál esetleges munkaviszonyban történő munkavégzés lehetőségének megteremtése.
Adatok kezelése azt jelenti, hogy az Állástajánló
- az adatok tárolja,
- az adatokat kizárólag az adatkezelés célja szerint használja.
Az adatkezelés időtartama: az Álláskeresés elbírálásának befejezéséig, vagy visszavonásig.
Az Állástajánló nem továbbítja az adatokat harmadik személynek.
Az átadott személyes adatokhoz való hozzáférés, azok helyesbítése kérhető.
Az adatkezeléssel kapcsolatosan Felügyeleti hatósághoz címzett panasszal lehet élni
Feladás dátuma: július 17. 11:39.

Kapcsolatfelvétel