Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Fejér, Komárom-Esztergom
Helység: Biatorbágy
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Willi Betz Hungária Kft

Willi Betz Hungária Kft keres belföldes gépkocsivezetőket Biatorbágyi telephellyel, napi munkába járással (nem hetelős munka! ) belföldes gépkocsivezető munkakörökben. Nyerges szerelvényekkel dolgozunk rolóponyvás pótokkal, 3 évnél fiatalabb MAN , Volvo és DAF vontatókkal.
Versenyképes jövedelmet biztosítunk. Elsősorban tapasztalt gépkocsivezetők jelentkezését várjuk de korlátozott számban pályakezdők betanítására is van lehetőség.

Elvárások:

- B,C,E kat. Jogosítvány
- GKI igazolvány
- gyakorlat nyerges szerelvénnyel
- digitális gépjármű vezetői kártya
- min. PAV 2-es besorolású alkalmassági bizonyítvány
- darabárus ADR igazolvány / gépkocsivezetőinknek a felújító tanfolyam költségeit a cég vállalja
- büntetlen előélet - erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

561 rendelet betartásával tervezett fuvarok
Rendszeresen szakszervízben karbantartott járművek
Törvényben meghatározott éves szabadságkeret
330.000Ft nettó havi jövedelem + bejárási támogatás, kifizetés havi rendszerességgel, banki utalással

Elsősorban Biatorbágy és környéki lakhellyel rendelkező gépkocsivezetők jelentkezését várjuk telefonon, ha van rá mód szakmai önéletrajz beküldésével együtt.

hétfőtől péntekig 08:00 - 16:00
+36-30-530-2347

allas@willibetz.com

vagy

Willi Betz Hungária Kft.
2051 Biatorbágy. Verebély László utca 2.
Feladás dátuma: július 16. 09:41.

Kapcsolatfelvétel