Tulajdonságok

Országos
Helység: Szigetszentmiklós
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető

Nagy tapasztalattal rendelkező magyar tulajdonú fuvarozócégünk Budapesti vagy környéki kollégát keresünk hűtős nyerges szerelvényre, 2 műszakos munkarendre.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amit kínálunk: A piaci viszonyokhoz képest is kiemelkedő, pontos fizetés, megbecsülés kis csapatunk tagjaként, hosszú távú munkalehetőség.

Szükséges: E kategóriás jogosítvány, PÁV, GKI, digitális sofőrkártya.

További információkat az alábbi telefonszámon kaphat: 06203422341
Feladás dátuma: október 21. 11:21.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel