Tulajdonságok

Helység: Szigetszentmiklós
Kategória: Pénzügy / számvitel
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Bérszámfejtő
Cégnév: Boy Szállítási és Szoláltató Kft

Leírás

Boy Szállítási és Szolgáltató Kft.

Szigetszentmiklósi telephellyel rendelkező cég keres bérszámfejtő kollégát.

Feladatok:
Bérszámfejtés előkészítése, számfejtés
Teljes körű bér- és kifizetőhelyi TB ügyintézési feladatok ellátása
Számfejtéshez szükséges munkaügyi feladatok ellátása
Törvényi szabályozások, változások nyomon követése

Elvárások:
Bérszámfejtő, TB ügyintéző végzettség
Legalább 3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
Magyar munkajoggal, adózással és bérszámfejtéssel összefüggő törvények, rendelkezések mélyreható, naprakész ismerete
Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Önéletrajzos jelentkezését várjuk a holka.timea@boykft.hu illetve a vajda.gyorgyi@boykft.hu e-mail címekre.
Feladás dátuma: június 15. 14:17.

Kapcsolatfelvétel