Céges Multirégió Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád

Tulajdonságok

Helység: Cegléd
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Newworks

Azonnali kezdéssel keresünk Jászberényi partnercégünkhöz 3 műszakos munkarendbe fémipari betanított munkásokat!

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés! nettó 800Ft/ óra
Azonnali kezdés!
Útiköltség támogatás!
Szállást biztosítunk ( albérletek nem munkásszállók
Munkaruha!
Túlóra lehetőség!
Bejelentett munkahely!
Hosszútávú, biztos munkalehetőség!

Elvárások:
Tolómérő használatának ismerete

Jelentkezz: +3630/317-9505 email: newworkskft@gmail.com

Elegendő, hogy a megadott telefonszámot megcsörgetik vagy egy SMS-t írnak, mi készségesen visszahívunk mindenkit!
Forduljon hozzánk bizalommal!
Feladás dátuma: július 11. 11:29.

Térkép

Cím: Pest
Cegléd

Kapcsolatfelvétel