(Hirdetés azonosító: 71898862) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 342 000  Ft / hó Bruttó bér: 450 000  Ft / hó Bruttó bér: 342 000  Ft / hó Bruttó bér: 355 500  Ft / hó Bruttó bér: 328 500  Ft / hó Bruttó bér: 319 500  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 369 000  Ft / hó Bruttó bér: 315 000  Ft / hó
Céges Multirégió Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Nógrád

Tulajdonságok

Helység: Szolnok
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Newworks

Azonnali kezdéssel keresünk Jászberényi partnercégünkhöz műszakos munkarendbe Co hegesztőket. Szakirányú végzettség nem feltétel.

Próba: 3-4mm sarokvarrat.

Amit kínálunk:

Kiemelt bérezés! nettó 1700Ft/ óra
Azonnali kezdés!
Útiköltség támogatás!
Szállást biztosítunk ( albérletek nem munkásszállók
Munkaruha!
Túlóra lehetőség!
Bejelentett munkahely!
Hosszútávú, biztos munkalehetőség!

Jelentkezz: +3630/317-9505 email: newworkskft@gmail.com

Elegendő, hogy a megadott telefonszámot megcsörgetik vagy egy SMS-t írnak, mi készségesen visszahívunk mindenkit!
Forduljon hozzánk bizalommal!
Feladás dátuma: szeptember 7. 15:16.

Kapcsolatfelvétel