(Hirdetés azonosító: 83944267) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Human Work

Szakképesítés nélkül jó munkát keres, ráadásul elegendő fizetéssel?
Kortól, nemtől függetlenül keressen meg minket, mert biztosan segíteni tudunk abban, hogy az Ön igényeinek is megfelelő munkát találjon!
Hozza magával testvérét, rokonát, de párok jelentkezését is szívesen fogadjuk!
Havi fix pénz+jutalékok+bónuszok! Korrekt főnökség!
Ez mind Önre vár!

Országosan több, mint 50 helyen elérhetők vagyunk és segítünk Önnek!

Amit biztosítani tudunk:
- azonnali munkakezdés
- ingyenes szállás
- szükség esetén bérelőleg
- ingyenes szállítás
- cafeteria
- hosszú távú munkalehetőség, minden korosztály számára
- Bónuszok

Feltételek:
- 18. betöltött életév
- 8 általános iskolai végzettség
- 2-3-4 műszakos munkarend
Jelentkezni e-mailban vagy sms-ben és visszahívjuk!

E-mail: humanworkkontakt@gmail.com

Tel.: 06709080619

Várjuk jelentkezését még ma!
Feladás dátuma: szeptember 25. 13:42.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel