Tulajdonságok

Helység: Gyömrő
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Polimedence

Leírás

Akit keresünk:

Jó kézügyességgel rendelkező, 50év alatti kollégát keresünk! Műanyagheggesztésben szerzett tapasztalat és műanyag lemez ismerete előnyt jelent és magasabb bérezést is, de nem feltétel, előny továbbá szabás, vágásban szerzett tapasztalat is.

Munka:

Medencék, hengeres tartályok, kádak, egyéb műanyagból készült termékek elemeinek méretre szabása, hegesztési varratok készítés. (90%-ban úszómedencék gyártása)

Amit kínálunk:

Havi prémium, ami elérheti a munkabér 50%-át
Nagyobb távolság esetén benzinköltséget részben térítjük.
40órás munkahét
Könnyű fizikai munka fix helyen
Feladás dátuma: május 25. 17:19.

Térkép

Cím: Pest
Gyömrő

Kapcsolatfelvétel