Billenős Nyerges, Trailer Tehergépcsi Vezetőt Keresünk

Bruttó bér:

5

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Nemesgép 2000 Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz, szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Nagy múlttal, ürömi telephellyel rendelkező építőipari cég keres cégünk által nyújtott lehetőségekkel, versenyképes fizetéssel Billenős Nyerges, Trailer Tehergépkocsi Vezetőt az alábbi feltételekkel:
- érvényes közúti árufuvarozói engedély megléte
- B, C, CE kategóriájú jogosítvány
- több éves gyakorlat billencs, Trailer, Nyerges tgk. vezetésében
- megbízhatóság, agilisság
- Budapest és vonzáskörzetének nagyon jó ismerete, lerakóhelyek és anyaglelő bányák ismerete
- referenciával és leinformálhatósággal rendelkezik
Kizárólag olyan személyek fényképes önéletrajzzal történő jelentkezését várjuk, akik a fent felsorolt kitételek alapján minimum 3-5 éves gyakorlattal rendelkeznek.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 144821211

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Nemesgép 2000 Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód