Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Fejér, Komárom-Esztergom
Helység: Zsámbék
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Zsámbékon az OMV Spar Express töltőállomásra, shop eladó és kútkezelő munkakörbe munkatársakat felveszünk.
Ha megbízható vagy és 100% -ban számíthatunk rád. Jókedvet hozol magaddal a munkába és tudsz csapatban rugalmasan dolgozni. Igényes vagy a tisztaságra valamint környezetedre és ápolt megjelenésed van.. Akkor várunk csapatunkba, ahol kimagasló kereseti lehetőség 160.000.- Ft nettó + egyéb juttatások, átag 30-60.000.-Ft mellet, egyéb jutalmakkal is díjazzuk képességeidet. Jelentkezni a 06-70-380-9456 -os telefonszámon!
Feladás dátuma: szeptember 22. 21:42.

Térkép

Cím: Pest
Zsámbék

Kapcsolatfelvétel