Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 972  Ft Bruttó bér: 1 200  Ft Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 972  Ft Bruttó bér: 960  Ft Bruttó bér: 888  Ft Bruttó bér: 852  Ft Bruttó bér: 984  Ft Bruttó bér: 1 008  Ft

Tulajdonságok

Helység: Budakalász
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Baross-2003Kft

Budakalászi élelmiszer üzletbe bolti eladókat keresünk teljes munkaidőben!
Feladatok: vevő kiszolgálása, pénztárgép kezelés, csemegepult valamint árufeltöltés.
Nyitvatartás: H-P: 6-21
Sz-V: 7-21
Eladói tapasztalat nem feltétel. Órabér bruttó 1200ft/Óra
Váltott műszakban kell dolgozni, tehát délelőttös és délutános műszakban egyaránt.
Fényképes önéletrajzot várunk a következő email címekre:
cbatavirozsa@gmail.com
encsy19871103@gmail.com
Feladás dátuma: április 23. 12:22.

Kapcsolatfelvétel