Helység: Budakalász
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: Novitrong Group Kft

Budakalász Obi áruházba keresünk vagyonőröket 770ft/nettó bérezéssel 24/48 illetve 12 órás szolgálatokra vagyonőröket keresünk. Előnyt jelent hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat de nem feltétel, akár pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Állás betöltéséhez szükséges:
-érvényes vagyonőri igazolvány
-tanúsítvány megléte
Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem
-hosszútávú munka
-képzések biztosítása
-előre jutási lehetőség
jelentkezni a 06-20-324-74-73 telefonszámon vagy küldje le önéletrajzát a kovacs.geza.istvan@gmail.com címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel