Tulajdonságok

Helység: Budakalász
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr

Budakalászi és Fóti METRO áruházba vagyonőröket és ellenőröket felveszünk különböző pozíciókra, bejelentett hosszútávú munkára, munkaszerződéssel! Ingyenes egyenruha, betegállomány, egyéb juttatások, útiköltségtérítés van! Nem minden pozícióra követelmény a vagyonőri igazolvány! Nem egész napos álló munka!!! Ugyanitt monitorszobába kameraszolgálatos vagyönőrt felveszünk!
Érdeklődni: 06 70 882 1452
Feladás dátuma: június 21. 15:03.

Kapcsolatfelvétel