Bruttó bér: 130 000 Ft / hó
Kerület: XIV.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Biztonsági őr

11. kerületi és Budaörsi telephelyekre vagyonőr kollégákat keresünk.
Hétköznap éjszakai,hétvégén 24 órás beosztással.
Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte szükséges.
Kezdés akár azonnal.
Jelentkezni a 06-70-355-5867-es telefonszámon vagy a kelemen.szabo2000@gmail.com e-mail címen lehet.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel