(Hirdetésazonosító: 49937845) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 123 000  Ft Bruttó bér: 118 500  Ft Bruttó bér: 115 500  Ft Bruttó bér: 109 500  Ft Bruttó bér: 108 000  Ft Bruttó bér: 115 500  Ft Bruttó bér: 121 500  Ft Bruttó bér: 150 000  Ft Bruttó bér: 106 500  Ft Bruttó bér: 106 500  Ft
- 6 %
Céges

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Biztonsági őr

Leírás

IX. kerületi és Budaörsi telephelyekre vagyonőr kollégákat keresünk.
Hétköznap éjszakai és nappali,hétvégén 24 órás beosztásokkal.
Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte szükséges.
Kezdés akár azonnal.
Jelentkezni a 06-70-355-5867-es telefonszámon vagy a kelemen.szabo2000@gmail.com e-mail címen lehet.
Feladás dátuma: október 9. 11:54.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.