4 db
Bruttó bér: 148 000  Ft / hó Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 158 000  Ft / hó Bruttó bér: 146 000  Ft / hó Bruttó bér: 156 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 140 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 152 000  Ft / hó Bruttó bér: 168 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Cegléd
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Nanofémtech kft

Fémipari kft keres ceglédi telephelyre (saját állományába) férfi munkavállalókat két műszakos munkarendbe, betanított hosszú távú munkára akár azonnali kezdéssel, 8 órás bejelentéssel.Igény esetén túlóra vállalása lehetséges folyamatosan.Vidéki dolgozóknak utazástámogatás.
Elvárások:
8 általános iskolai végzettség
jó fizikum, kézügyesség
Jelentkezni személyesen a kft telephelyén: Cegléd Ipartelepi út 10-18
Telefonszám: 06-20 2536221
Feladás dátuma: augusztus 10. 18:25.

Térkép

Cím: Pest
Cegléd

Kapcsolatfelvétel