- 15 %

Tulajdonságok

Országos
Helység: Nagykáta
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Newworks

Azonnali kezdéssel keresünk bányaipari gépek gyártására nagy gyakorlattal rendelkező Co hegesztőket acélszerkezeti lakatosokat, festőket keresünk. Valamint betanított munkára ( lemez élhajlítás) is várjuk a jelentkezőket! (800Ft/óra)

Amit nyújtunk:
-megfizetett szakmunkás bérezés 1400-1800
-normális körülmények műhely munka
-egész évben túlóra lehetőség
-szállás illetve utazás támogatás ( 60-70km-ig )100% -ban
-egyedi termékek gyártása, lemezvastagság 20-80mm-ig
Feladás dátuma: október 11. 20:01.

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Cím: Pest
Nagykáta

Kapcsolatfelvétel