Csomagfutár, Törökbálint

Feladás dátuma:

ápr 19., 12:35
Üzleti
Multirégió
Budapest, Pest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Futár

Leírás

Cégünk, futárt keres betöltetlen pozícióra.
Baráti, jó hangulatú csapatunkba várjuk új, lendületes munkavállalónkat.
A bejelentés és a jármű a mi problémánk, ezzel foglalkoznod nem kell!
Szkennert is biztosítunk, amivel a csomagokat, árut kézbesíteni lehet.
Ennek használata pofonegyszerű, kis affinitással, ráérzéssel belőled is
ugyanolyan szuper kézbesítő válhat, mint csapatunk többi tagjából.
Törökbálinti Depóban történik a felpakolás és a visszaérkezés is.
Van 20-25 kilogrammos csomag is, nagyjából naponta 8-10db.
Összesen napi 30-35 cím, melyek nagyjából kétheti ciklusban ismétlődnek.
Kisteherautóval kell közlekedni, ezek közepes méretűek. (L3H2)
Állapotukra igyekszünk odafigyelni és karbantartani.
15km-es körzeten belül, 1 hónap után haza is járhatsz vele.

Fizetés, minden hónap 10-én, minden ledolgozott nap után.
Átlagosan havi, 350-370ezer kézhez.
Munkaidőnk eltolt munkarendben van, de mindegyik napot ugyanazon díjon fizetjük.

Hétfő 6:00-12:00
Kedd 3:30-13:00
Szerda 3:30-13:00
Csütörtök 3:30-13:00
Péntek 3:30-13:00
Szombat 3:00-6:00
Ha hamarabb végzel, korábban haza is tudsz menni.
Jellemzően kollégáink, 13.00-kor már otthon vannak.
Amit kérünk tőled:
- Legyen jogosítványod legalább 2 éve
- Rendelkezz hasonló tapasztalattal
- Legyél pontos a munkát illetően
- Ügyelj autód tisztaságára!
Köszönjük, hogy megnézted ajánlatunkat, Szép Napot!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147184952

Jófogás alkamazás QR kód