(Hirdetés azonosító: 83650626) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Biatorbágy
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb

Biatorbágyi partnerünk részére munkatársakat keresünk, dobozoló és csomagoló címkéző és komissiózó pozícióba, 8 vagy 10 vagy 12 órás munkarendbe (ez választható).

Amit kínálunk:

Akár alkalmi, akár állandó munka ez választható.
Igény szerint stabil bejelentett, főállású hosszú távú munkaviszony, jó bérezés, rendszeres fizetés emelés.
Igény szerint Heti FizetÉs.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el elérhetőségét a fizikaimunka@e-helpkft.com e-mail címre, annak érdekében, hogy felvegyük a kapcsolatot (fényképes önéletrajz nem szükséges).
Feladás dátuma: december 12. 11:42.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel