(Hirdetés azonosító: 68136499) Hirdetés kezelése »
3 db
Egyedi ajánlat! Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Gyömrő
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Víz- gáz- fűtésszerelő
Cégnév: Sáma Hungary Kft

Csőszerelőket keresünk budapesti munkákra, magas bérezéssel!
Cégünk 30 éves múlttal és kiváló referenciákkal rendelkezik Magyarországon és Németországban egyaránt.
Egész éves folyamatos munka lehetőségeket tudunk biztosítani itthon és Németországban.
A szállásaink igényes panziókban vannak, illetve az üzemanyag költségek, bérletek is kifizetésre kerülnek.
Várja Önt egy már jól működő csapat!
Jelentkezni lehet az alábbi telefonszámon:
+36-30-248-2000
Referenciáink megtekinthetőek:
www.epuletgepeszmunka.hu
Feladás dátuma: szeptember 22. 16:59.

Térkép

Cím: Pest
Gyömrő

Kapcsolatfelvétel