(Hirdetés azonosító: 82973631) Hirdetés kezelése »
3 db

Tulajdonságok

Helység: Érd
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Cukrász

Leírás

Krupp és Tsa Kft új érdi üzemébe keresünk
főállású, és részmunkaidős, önállóan dolgozni tudó, gyakorlott, szakmáját szerető, igényes, szorgalmas,formatorták készítésében is jártas, valamint csapatban dolgozni tudó

CukrÁsz MunkatÁrsakat!

Kérjük csak az jelentkezzen, aki tud és szeret dolgozni! 8 órás bejelentett foglalkoztatást és egyéb juttatásokat biztosítunk.

A jelentkezőktől önéletrajzot kérünk, esetlegesen fizetésigény megjelölésével!

Ugyan ide a cukrászatba segédmunkaerő jelentkezőket is várunk!

Jelentkezni lehet személyesen Érd Bajcsy Zsilinszky út 125-127 Lecsek Zoltánnál vagy telefonon 06 30/683-5259 telefonszámon, emailben pedig a kis.tibor@krupptsa.hu címre várjuk az önéletrajzokat.
Feladás dátuma: november 12. 11:37.

Térkép

Cím: Pest
Érd

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel