(Hirdetés azonosító: 85672772) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 192 700  Ft / hó Bruttó bér: 235 000  Ft / hó Bruttó bér: 166 850  Ft / hó Bruttó bér: 185 650  Ft / hó Bruttó bér: 183 300  Ft / hó Bruttó bér: 183 300  Ft / hó Bruttó bér: 171 550  Ft / hó Bruttó bér: 180 950  Ft / hó Bruttó bér: 176 250  Ft / hó Bruttó bér: 164 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Dunavarsány
Kategória: Személy- és vagyonvédelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Személy - és vagyonőr
Cégnév: v sec

Dunavarsány ipari területén található objektum őrzésre keresek rendezett papírokkal kollégákat. Kulturált tartózkodó, több fős szolgálat, utalt bérezés, teljes munkaidős foglalkoztatás és munka ruha biztosítása. Azonnali kezdéssel is.
Feladás dátuma: november 7. 14:08.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel