E kategoriás Hűtős nyerges gépkocsivezetői állás Alsónémedi!

Bruttó bér:

550 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
Barakto-Best Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
szakképesítést igazoló dokumentum

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Leírás

Belföldi Hűtős-nyerges gépkocsivezető állás!

Alsónémedi indulással flottabővítés céljából az alábbi képeken látható szerelvényekre keresünk E kategoriás jogosítvánnyal rendelkező gépkocsivezető kollégákat. A feladat akár napibejárós vagy hetezős rendszerben is végezhető! Fix számítható körök, fix számítható munkaidővel! Feladat: Hűtőraktárból raklapos friss és fagyasztott élelmiszer szállítása országosan!
Amit kínálunk: Számítható munkaidő beosztás (H-P ig), nappalos vagy akár éjszakai beosztás, korszerű minőségi géppark (min. EURO 5 - 6), stabil munkáltatói háttér, precíz pontos havi bérkifizetés.
Akit keresünk: A munkájára is és a környezetére is igényes megbízható gyakorlattal rendelkező E kat. gépkocsivezetők, akikre hosszútávon lehet alapozni!
A lentiekben megadott bér, nettó minimum bér, de teljesítménytől függően ez még a többszöröse is tud lenni!
Részletekért kérem az alábbi telefonszámon jelentkezzenek !

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146016301

Jófogás alkamazás QR kód