(Hirdetésazonosító: 79383450) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 159 600  Ft Bruttó bér: 168 000  Ft Bruttó bér: 153 300  Ft Bruttó bér: 176 400  Ft Bruttó bér: 210 000  Ft Bruttó bér: 157 500  Ft Bruttó bér: 157 500  Ft Bruttó bér: 174 300  Ft Bruttó bér: 157 500  Ft Bruttó bér: 149 100  Ft
Céges

Tulajdonságok

Helység: Budakalász
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: focustore2017 kft

Leírás

Budakalász Auchanba lévő divat üzletünkben eladó munka társat keressünk!
heti 5 munka napban 9-20ig vasarnap 10-18ig beosztás szerint kell bejönni.
rugalmas beosztasok jó csappat.
bejelemtett munka lehetőség.
kézpénzes fizetés plusz több alkalmazói kedvezmények is vannak.
érdeklődni telefonon vagy emailben leadott önéletrajz alapján vissza hivjuk.
Feladás dátuma: május 8. 21:09.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.