Eladó-pénztáros

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Eladó-pénztáros kollégákat keresünk több, rugalmasan alakítható műszakra.
Üzletünk Érd központban található, reggel 6 óra és éjjel 23 óra között tart nyitva.
Órabér 1600Ft -3000Ft, próbaidő után, ami két hónap, ezalatt egyszerűsített foglalkoztással történik a bejelentés.

Kérem, csak akkor jelentkezzen, ha legalább felhasználó szinten tudja alkalmazni az Office-t, nem jelent gondot a böngésző használata vagy a nyomtató beállítása.

Feladatok:
Elsősorban a vásárlók megfelelő kiszolgálása.
Érkező áru átvétele, akadálymentes elhelyezése, kipakolása.
Az üzlet és az előtte lévő közterület tisztán tartása.
Akciók, árak ellenőrzése, azok pótlása, illetve akciós papírok szerkesztése, nyomtatása, kihelyezése.

Nagyon fontos az önálló munkavégzés. Természetesen ez betanulás után elvárás.

Csapatmunka alapvető, egymás keze alá dolgozunk, nem egymás ellen.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését kizárólag önéletrajzzal a megadott, e-mail címre.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148570627

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 52 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!