Tulajdonságok

Helység: Törökbálint
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó

Eladónőt keresünk törökbálinti trafikba. Előny eladói tapasztalat, számítógépes ismeret, kedves megjelenés, törökbálinti, diósdi, budaörsi vagy érdi lakás, továbbá saját használatú gépkocsi. Biztos munkahely, teljes bejelentéssel, szabadságokkal az előírások szerint. Napi 8 órás munkaidő két műszakban, vasárnaponként zárva tartunk, családias légkör.
Fizetés: 180.500,- Ft+jutalék. Jelentkezni lehet telefonon a 06 30 301 4773-on csak 8-20 óráig, vagy fényképes önéletrajzzal a trafiktorokbalint@gmail.com email címre.
Feladás dátuma: január 5. 05:43.

Kapcsolatfelvétel