Bruttó bér: 180 000 Ft / hó
Helység: Törökbálint
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó

Eladónőt keresünk törökbálinti trafikba. Előny 40 év feletti életkor, eladói tapasztalat, Word és Excel biztos használata, kedves megjelenés. Törökbálinti, diósdi, budaörsi vagy érdi állandó lakhely, továbbá saját használatú gépkocsi szükséges. Biztos munkahely.
Fizetés: 180.000,- Ft+jutalék. Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a trafiktorokbalint@gmail.com email címre.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel