Elektronikai technikus, műszerész

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Műszerész

Cégünk közúti forgalomirányító eszközöket fejleszt, gyárt és üzemeltet (forgalomirányító készülék / jelzőlámpa, sebességjelzők, kijelzők, stb.). Ide keresünk 8 órás munkarendbe műszerész/elektronikai technikus állás betöltésére munkaerőt.

Feladatok:
- elektronikus áramkörök élesztése és tesztelése
- hibafeltárás, kártyák javítása, alkatrészek cseréje
- komplett készülékek és forgalomirányító berendezések élesztése és tesztelése
- esetlegesen távoli helyszíneken komplett eszközök hibájának megállapítása, részegységek cseréje

Elvárások:
- PC felhasználói szintű kezelése, programok használatának gyors megértése, megtanulása
- kapcsolási rajz értelmezése, áramkörök működésének megértése
- B kategóriás jogosítvány, járművezetési gyakorlat
- önálló, precíz munkavégzés
- logikus gondolkodás
- együttműködési képesség, visszajelzés a fejlesztők felé

Munkavégzés helye:
- főként Vecsésen a telephelyünkön
- esetenként vidéki feladatok is vannak Magyarország területén

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146320556

Jófogás alkamazás QR kód