Tulajdonságok

Megye: Pest
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb szakmunkás

Fémszerkezetes nyílászárók gyártásával foglalkozó céghez keresünk megbízható,tapasztalt munkatársakat a fent említett munkakörökben!
A munkavégzés egy kis létszámú nyáron hűvös,télen meleg új építésű műhelycsarnokban történik Gödön.
Bérezés nettó 1000-1500 Ft/Óra(szakmától és tapasztalattól függően)
Elsősorban Göd,és Kazincbarcika-Ózd környékéről várunk jelentkezőket!
Bővebb információ:
70/305 79 60
Feladás dátuma: április 17. 20:35.

Térkép

Cím: Pest
Alsógöd

Kapcsolatfelvétel