Céges
Feladás dátuma: szeptember 13. 20:38. Hirdetés kezelése »
jofogas placeholder
Bruttó bér: 250 000 Ft / hó
Helység: Érd
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Your Water Kft.

Októberben nyíló büfékbe keresünk munkatársakat, teljes munkaidőre. Az egyik büfé Érden, a másik a Camponánál fog megnyilni. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a megadott email címen. ratikardos@gmail.com

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel