Érdi villamossági üzletünkbe, bolti eladót keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Érdi villamossági üzletünkbe, bolti eladó pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok:
- partnerek bolti kiszolgálása,
- kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
- új partnerek felkutatása,
- áru átadás átvétel

Elvárásaink:
- Villamosipari végzettség, vagy ennek hiányában a szakmában eltöltött 3 év gyakorlat,
- számítógépes felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel, Internet),
- B kategóriás jogosítvány,
- jó kapcsolattartó és kommunikációs készség,
- önálló munkavégzés,
- eredmény-, minőség-, gazdasági és vevőorientált szemlélet,
- terhelhetőség, rugalmasság,
- magas fokú készség az együttműködésre és csapatmunkára

Előnyt jelent:
- kereskedelemben való jártasság

Amit kínálunk:
- munkavégzés ideje, kizárólag munkanapokon 7:30-tól 16:00-ig.
- biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő, országosan ismert cégnél,
- fiatal, motivált csapat, erős csapatszellem,
- kellemes munkahelyi légkör,
- feltétlen támogatás a minél jobb minőségű munkavégzés érdekében,
- anyagi és erkölcsi megbecsülés

Fizetés: bérmegjelöléssel
Az alapfizetés kiegészül + forgalmi jutalékkal (betanulás után és megfelelő munkavégzés esetén)
Forgalmi jutalékkal elérhető fizetésnek felső határa nincs.

A fényképes önéletrajzokat, a oldalunkon a Karrier menüben lévő Önéletrajz feltöltőn keresztül kérjük leadni!
Kérjük minden esetben olvassa el az Adatvédelmi nyilatkozatot!
Várjuk jelentkezését!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 112384710