Bruttó bér: 212 800  Ft / hó Bruttó bér: 196 000  Ft / hó Bruttó bér: 280 000  Ft / hó Bruttó bér: 218 400  Ft / hó Bruttó bér: 229 600  Ft / hó Bruttó bér: 201 600  Ft / hó Bruttó bér: 232 400  Ft / hó Bruttó bér: 218 400  Ft / hó Bruttó bér: 215 600  Ft / hó Bruttó bér: 232 400  Ft / hó
Kiemelt! Céges Multirégió Budapest

Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs
Cégnév: Csempebox Kft

Fürdőszobai kis és nagykereskedés Értékesítési kolléganőt keres!
Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
Hosszú távú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő cég
Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
Jó hangulatú csapat
Feladatok:
A Kereskedelmi asszisztens feladata cégünk értékesítési tevékenységének adminisztratív támogatása. Új kollégánk feladata, hogy napi szinten kapcsolatot tartson ügyfeleinkkel, valamint a kereskedelmi munkatársakkal, munkájukat támogassa, az információkat rendszerezze.

Nyilvántartások vezetése, folyamatos karbantartása (marketing-, repianyagok, a cég kereskedelmi tevékenységét támogató egyéb adatbázisok kezelése)
Partner/Projekt adminisztrációk, folyamatban lévő ügyek naprakész nyomon követése
Ügyfelekkel kapcsolatos szerződések kezelése, adminisztrációja
Ügyfelek beérkező megrendeléseinek kezelése
Pontos, precíz kiszállítási ütemterv készítése
Kiszállítások utólagos adminisztrációja, összefoglalók, riportok készítése
Együttműködés a kereskedelmi munkatársakkal
Elvárások:
Középfokú végzettség
lakberendezési érdeklődés
Lényegre törő, letisztult gondolkodásmód, mondatszerkesztés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
Csapatszellem

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és pozíció megjelölésével a varioglass@gmail.com emailcímen lehet.
Feladás dátuma: augusztus 13. 14:31.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel