1 db
Céges Multirégió Budapest, Fejér

Tulajdonságok

Helység: Biatorbágy
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs
Cégnév: Korrekt Otthon Kft

13 éves múlttal rendelkező, nyílászárók forgalmazásával és beépítésével foglalkozó cégünk, biatorbágyi telephelyére sales munkatársat keres.

Feladatok:
- Beérkező árajánlat kérések alapján az ügyfelek telefonos megkeresése
- Végleges árajánlat elkészítése
- Szerződés kötés az ügyfelekkel telefonon, vagy a telephelyen személyesen
- Hozzá tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Munkaszerződés jellemzői:
- Határozatlan idejű szerződés
- Fix munkabér + teljesítmény arányos jutalék
- Munkakezdés akár azonnal

A szükséges oktatásról cégünk gondoskodik.
Nyílászárókkal kapcsolatos tapasztalat előny, de nem feltétel.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a karrier@korrektablak.hu email címre várjuk a tárgyban a pozíció megjelölésével.
Feladás dátuma: július 15. 09:31.

Kapcsolatfelvétel