Országos
Helység: Délegyháza
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Esztergályos
Cégnév: Gerulus

Esztergályos szakmunkást keresünk hagyományos forgácsoló gépre, Délegyházi munkahelyre, azonnali kezdéssel! Pályakezdő, de önállóan dolgozni tudó, vagy nyugdíj előtt álló, illetve nyugdíjas kollégák jelentkezését is várjuk.
Vidékről érkezőknek szállást biztosítunk.
Bérezés megegyezés szerint.
06306886498
06306886489

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel