Éttermi dolgozó - Dunakeszi (Auchan)

Bruttó bér:

2 700

Ft / óra

Feladás dátuma:

ápr 3., 12:58
Multirégió
Budapest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Éttermi dolgozó

Leírás

Főbb feladatok, munkák:
A Dunakeszi Auchanban lévő Saladbox gyorsétteremünkbe keresünk éttermi dolgozó kollégákat.
A profilunk: Saláták, levesek és egyéb egészséges ételek és italok helyben elkészítése és felszolgálása!

Amire vállalkozol:
' ' Nyersanyagok feldolgozása (kisebb konyhai munkák)
' ' Saláták és kiegészítő termékek elkészítése
' ' Rendelések előkészítése, vevők kiszolgálása
' ' Pultos munkák

Elvárások:
Mozogj otthonosan a konyhában és a vevők között,
Vállalj 2 hétvégét 1 hónapban,
Ne ijedj meg a pörgéstől,
Ismerd a pénztárgép használatát (de ha nem ismered, akkor is megtanítunk :) ),
Legyél csapatjátékos,
Legyél talpra esett és kreatív,
Minden mást megtanítunk!

Előnyt jelent:
Olyan lányokat/fiúkat keresünk, akik szeretnék magukat kipróbálni egy új generációs gyorsétteremben és a tészták, pizzák és a hamburgerek helyett inkább egészséges ételekkel szeretnének foglalkozni. Bárki jelentkezését szívesen várjuk nemtől, kortól, vallástól és bármi mástól függetlenül. :)

Amit kínálunk:
Amit a Saladbox csapata kínál:
Stabil, bejelentett, hosszú távú munka lehetőség
Rugalmas munkaidő beosztás megbeszélés szerint (6h, 8h, vagy 12h-s munkarend)
Heti 3, vagy 4 munkanap (12h-s munkarend esetében). Heti 5 munkanap (8h-s munkarend esetében)
Elérhető fizetés: Órabér: nettó 1800Ft Ft, nettó havi 310 000 - 350 000Ft elérhető fizetés, teljes munkaidős foglalkoztatás esetén.
Kedvezményes fogyasztás az étterem termékei közül
A havi borravaló szétosztása (10e-15e Ft/hó)
Fiatalos csapat (7-8fő)
Jó fej vezetőség

Céginformáció
Új generációs gyorsétterem hálózat vagyunk, profilunk az egészséges ételek.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146802834

Jófogás alkamazás QR kód