(Hirdetés azonosító: 65988067) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Budapest

Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Éttermi dolgozó
Cégnév: SaladBox

Dunakeszi Auchanban 1 éve működő Salad Box étterembe keresünk éttermi dolgozókat.

Téged keresünk, ha:

Talpraesett vagy és szeretsz csapatban dolgozni
Szeretnél egy egészséges munkakörnyezetet
Lelkes vagy és kreatív

Amire vállalkozol:
Nyersanyagok (zöldség, gyümölcs) feldolgozása
Kisebb konyhai munkák elvégzése
Saláták és kiegészítő termékek elkészítése
Rendelések előkészítése, vevők kiszolgálása
Pénztárgép kezelése

Amit a Saladbox csapata kínál:
Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
Rugalmas munkaidőbeosztás
Versenyképes fizetés: nettó 1000Ft/óra (próbaidő: 1 hónap - 900Ft/óra), aza havi 170 000 - 180 000e Ft nettó + borravaló (10 000 - 15 000Ft) + utazási támogatás + kedvezményes étkezés
Fiatalos csapat

Várjuk az önéletrajzokat a: laszlo.koranyi@gmail.com, vagy dunakeszi@saladbox.hu e-mail címekre.
Feladás dátuma: szeptember 19. 18:09.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel