Tulajdonságok

Országos
Helység: Délegyháza
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás

Stabil hátérrel rendelkező cég keres faipari betanított segédmunkást, szakmunkást, valamint a fa mázolásában, festésében jártas személyt Délegyházi telepre. Vidékieknek szállást helyben tudom biztosítani. Fizetés megegyezés szerint! Külföldi magyarok, és család (gyerek nélkül) jelentkezését is várom.
Jelentkezni a +36209522677 számon, vagy itt a Jófogáson lehet.
Feladás dátuma: július 16. 16:19.

Kapcsolatfelvétel