Fegyveres Biztonsági Őr (Százhalombatta)

Feladás dátuma:

ápr 15., 16:09
Üzleti
Országos

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Egyéb fizikai munkás

Leírás

A Cégről:
Cégünk, a Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. 30 éve a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője. Ha szeretsz csapatban dolgozni, innovatív megoldásokat befogadni, mozgalmas környezetben dolgozni, akkor nálunk megtalálod a helyed.

Feladatok amelyekben számítunk Rád:
- értékek és infrastruktúra védelme: A biztonságos környezet megteremtése és fenntartása.
- ellenőrzések és biztonsági szabályok betartatása: Szorosan figyeled és biztosítod a szabályok betartását.
- vészintézkedések végrehajtása: Gyors és hatékony reakció a vészhelyzetekben.
- emellett a munka során járőrözést végezhetsz autóval, szállítmányokat felvezethetsz az objektumba, forgalmat irányíthatsz és biztonságtechnikai eszközöket kezelhetsz.

Amit kínálunk Neked:
- megbecsülést, fejlődési lehetőséget,
- versenyképes jövedelmet,
- munkába járási támogatást,
- élet- és balesetbiztosítást,
- Cafeteria-t,
- kiváló és mozgalmas munkakörnyezetet.
- rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget kapsz egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

!!! Amennyiben még nincs Fbő képzettséged, és szeretnél a kollégánk lenni, biztosítjuk részedre az ingyenes felkészítést és vizsgát. !!!

Amit várunk Tőled:
- előéleti megfelelés: Az 1997. évi CLIX. törvény előírásainak való megfelelés.
- alapfokú végzettség: Legalább alapfokú iskolai végzettség.
- monotónia tűrés: Rugalmasság és kitartás monoton munkakörnyezetben.
- kommunikációs készség és csapatmunka: Fontos, hogy képes legyél hatékonyan kommunikálni és csapatban dolgozni.
- B kategóriás jogosítvány: Az autóval történő járőrözéshez szükséges.
- megfelelő fizikai állóképesség: A fizikai munkavégzéshez való alkalmasság.

Várjuk jelentkezésed, ha:
- személy- és vagyonőri szakképesítés: Ha rendelkezel ilyen képesítéssel, előnyt jelent.
- tapasztalat hasonló pozícióban: Ha már dolgoztál Fegyveres Biztonsági Őrként, az előnyt jelent.
- rugalmasság műszakok vállalásában: Fontos, hogy képes legyél változó munkaidőben dolgozni.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146442332

Jófogás alkamazás QR kód