- 8 %

Tulajdonságok

Multirégió Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Nógrád, Pest
Helység: Nagykáta
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Newworks

Jászberényi partnercégünkhöz keresünk 3 műszakos munkarendbe fémipari betanított munkásokat gépkezelői pozícióra valamint anyagmozgatókat érvényes targoncás papírral.

Amit kínálunk:
Kiemelt bérezés! 800Ft nettó
8000 Ft Cafetéria!
Azonnali kezdés!
Útiköltség támogatás!
Szállás!
Heti Előleg
Túlóra lehetőség!
Munkaruha!
Bejelentett munkahely!
Hosszútávú, biztos munkalehetőség!

Elvárások:
Mérőeszközök ismerete

Jelentkezz: +3630/317-9505 email: newworkskft@gmail.com

Elegendő, hogy a megadott telefonszámot megcsörgetik vagy egy SMS-t írnak, mi készségesen visszahívunk mindenkit!
Forduljon hozzánk bizalommal!
Feladás dátuma: október 18. 12:00.

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Cím: Pest
Nagykáta

Kapcsolatfelvétel