Tulajdonságok

Országos
Helység: Vác
Kategória: Építőipar / ingatlan
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Munkakör megnevezése: Festő
Cégnév: RF ProfiMontage

Gyakorlott festő szakmunkásokat keresünk németországi munkavégzésre, évek óta működő magyar csapatba. A munka főleg homlokzatfestés és glettelés. Munkavégzés helye: Nürnberg és környéke.
Továbbá festő brigádvezető munkatársat keresünk, 4-5 fős brigád irányítására. Németországi bejelentéssel és bérezéssel.
Fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló dokumentumot az alábbi email címre kérjük: hoszigeteles2017@gmail.com
Feladás dátuma: március 20. 13:08.

Térkép

Cím: Pest
Vác

Kapcsolatfelvétel