(Hirdetés azonosító: 86706134) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 292 500  Ft / hó Bruttó bér: 292 500  Ft / hó Bruttó bér: 315 000  Ft / hó Bruttó bér: 288 750  Ft / hó Bruttó bér: 315 000  Ft / hó Bruttó bér: 375 000  Ft / hó Bruttó bér: 270 000  Ft / hó Bruttó bér: 303 750  Ft / hó Bruttó bér: 285 000  Ft / hó Bruttó bér: 285 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Szigetszentmiklós
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karosszéria lakatos, Fényező

Multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Festőtechnikus

Feladatok:
Festendő anyagok, gépek előkészítése, maszkolása, esetenként szétszerelése
Felületek megfelelő tisztítása,kezelése, felületi hibák javítása
Előírásnak megfelelően a festékek bekeverése, felhordása szórópisztollyal
Szórási felület ellenőrzése, festési hibák felismerése, javítása
Gépek, alkatrészek festés utáni összeszerelése
Sérült gépek, elemek, felületek javítása, polírozása, esetenként újrafestése
Szórópisztolyok rendszeres tisztítása, karbantartása
Festőkabin, szárító helyiség és festőkonyha tisztántartása, veszélyes hulladékok napi összegyűjtése és hulladékkezelőhöz való szállítása
Elvárások:

Autófényező végzettség
Autófényező/festő szakterületen eltöltött min. 3 év gyakorlat
Többműszakos munkarend vállalása
Előnyök:

Emelőgépkezelői bizonyítvány
Mérőeszközök használatának ismerete
Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés
Béren kívüli juttatás
2 műszakos munkarend
Hosszú távú munkalehetőség
Munkába járás céges buszjárattal
Feladás dátuma: december 4. 17:04.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

Bemutatkozik Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója. A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik - immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé. 2014-ben csatlakozott a Work Service stratégiai HR szakértő és tanácsadó csoporthoz, amely vezető szerepet tölt be Kelet-Közép-Európa piacain, és a HR szolgáltatók között elsőként jegyezték a varsói tőzsdén. A Work Service 12 ország 100 irodájában 3000 ügyféllel dolgozik együtt, és több mint 50 000 munkavállaló kap rajta keresztül munkalehetőséget. Professzionális szervezetfejlesztő szolgáltatásaival és minőségi munkaerő kiválasztási rendszerével kiemelkedik a versenytársak közül. A belső nemzetközi kapcsolatokat hatékonyan kihasználva együttműködnek egymással az irodák, így a megrendelők biztosak lehetnek abban, hogy a cég az elérhető legnagyobb adatbázist használja fel a legmegfelelőbb munkaerő megtalálásához. Munkaerő kölcsönzésben is fontos ez a tudásbázis, így a Work Service tartós outsourcing kapcsolatokat épített ki a régióban. A Prohuman ehhez a jól szervezett, sikeres cégcsoporthoz csatlakozott, így Magyarországon a Prohuman képviseli ezeket az értékeket, és így képes ügyfelei elégedettségét elérni. Holnap: https://prohuman.hu/

Prohuman adatkezelés

Prohuman adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE