Tulajdonságok

Helység: Fót
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító
Cégnév: agt humÁn kft:

Fótra, a Jedlik Ányos utcába, Irodába, keresek délutáni TakarÍtÓt másodállásba.
Munka: Általános irodatakarítás (irodák, szoc. helység, konyha, tárgyaló)
Munkaidő: Minden munkanapon 15-18-ig (3 óra)
Fizetés: 60.000 FT/ hó
Csak hosszútávon gondolkodó, takarítási gyakorlattal rendelkező személyt keresek.
Feladás dátuma: május 17. 09:54.

Térkép

Cím: Pest
Fót

Kapcsolatfelvétel