2 db

Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Fejér, Komárom-Esztergom
Helység: Zsámbék
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Gyártás technikus
Cégnév: PlastEverest Műanyagipari Kft

Plasteverest Műanyagipari Kft. zsámbéki telephelyére keres kollégát Fröccsöntő technológus, Gépbeállító, Technikus munkakörbe.
Fröccsöntés technológia ismerete előnyt jelent, de nem elvárás. Ha műszaki érzék és gondolkodás adott, akkor a betanítást is vállaljuk.
Jelentkezés e-mailben, fényképes önéletrajzzal:
info@plasteverest.com
Az üzemről bővebben a honlapunkon és telefonon érdeklődhet.
Feladás dátuma: május 25. 13:43.

Térkép

Cím: Pest
Zsámbék

Kapcsolatfelvétel