Tulajdonságok

Helység: Budakalász
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Futár

Nagynevű céghez keresünk raktárost, illetve csomagszállító futárokat, budakalászi/pomázi telephellyel, kiemelt bérezéssel! Dinamikusan fejlődő vállalatunk, hosszútávra keresi elkötelezett munkavállalóit!
Cégünk a kis csomag szállításban piacvezető szerepet tölt be, ezért olyanok jelentkezését várjuk, akik elkötelezettek, és lojálisak a cég elvárásai felé! Fontos a precíz, ügyfélközpontú szemléletmód! Alap elvárás a B kategóriás jogosítvány (a futár álláshoz), és minimum középiskolai/szakiskolai végzettség, valamint leinformálható büntetlen előélet! Előnyt jelent, kisteherautón szerzett vezetési tapasztalat, kézi számítógép használatában szerzett rutin, korábbi csomagszállítással kapcsolatos gyakorlat, terhelhetőség!

Amit kínálunk:
- munkavégzéshez céges autó
- céges formaruha
- mobiltelefon használata a napi munka elvégzéséhez
- versenyképes bérezés
- rendezett munkakörülmények
- előre lépési lehetőség
- cégen belüli képzések
- ADR képzés

Amennyiben szeretne hosszútávú, kiszámítható jövedelmet jelentkezzen csapatunkba!

Telefonon Nemes József kollégánkat lehet keresni a +36303761604 - es telefonszámon.

Vagy küldjön fényképes Önéletrajzot a jozsef.nemes2013@gmail.com email címre.
Feladás dátuma: június 25. 09:54.

Kapcsolatfelvétel