Bruttó bér: 205 000  Ft / hó Bruttó bér: 185 000  Ft / hó Bruttó bér: 190 000  Ft / hó Bruttó bér: 202 500  Ft / hó Bruttó bér: 250 000  Ft / hó Bruttó bér: 207 500  Ft / hó Bruttó bér: 185 000  Ft / hó Bruttó bér: 192 500  Ft / hó Bruttó bér: 190 000  Ft / hó Bruttó bér: 207 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Futár
Cégnév: Brolga Kft

Dunakeszin lévő családias éttermünkbe 1 fő futár kollégát keresünk.

Elvárások: saját gépjármű, kulturált megjelenés, vendégközpontú gondolkodás.

Amit kínálunk: napi 8000 forint alap + címpénz + borravaló + személyzeti étkezés és kávé.

Heti 5 nap munka (11-22-ig), kiszállítás: Dunakeszi és Fót területén.

Jelentkezni hétfő kivételével minden nap 11-22 óra között a 06 20 239 7038-as telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: augusztus 11. 19:34.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel