Tulajdonságok

Helység: Vác
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Inter Autóház

Leírás

Fiatal kollégát keresünk márkakereskedésünkbe

Gépjármű alkatrész és tartozék raktáros munkakörbe

Feladatok:
- alkatrészrendelés, tartozékbeszerzés
- ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
- számlázás (Autosoft)
- nyilvántartáskezelés, adminisztráció

Elvárások:
- gépjárművek műszaki, javítási ismerete
- gépjármű alkatrészek széleskörű ismerete
- Suzuki, Hyundai, Kia márkaismeret előnyt jelent
- naprakész számítógép felhasználói ismeret
- precíz, gyors, önálló munkavégzés
- B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal!
- Váci vagy Váchoz közeli lakóhely (max. 10-15 km)

Munkakezdés azonnal

Küldje el fényképes önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével (több hirdetésünk van)!
Várjuk jelentkezését!
Feladás dátuma: június 18. 10:39.

Térkép

Cím: Pest
Vác

Kapcsolatfelvétel