(Hirdetés azonosító: 83732921) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Aszód
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: ren-depo

A REN-Depo BT gépkocsivezetőt keres 9 személyes kisbusz vezetésére.
Hajnali indulással többszöri napközbeni megszakításokkal amely pihenő idő, délután 18 óra körüli végzéssel.
Cégünk vesebetegeket szállít dialízis kezelésre, ezen betegek szállítására keressük aszódi lakcímmel rendelkező jelentkezőt.
Gépjárművünk Aszód és környékéről szállítja a betegeket Kistarcsa Kh és Budapest kórházaiba.
Jelentkezni a 0670-3305684 v 0670-3305658 telefonszámon lehet.
Feladás dátuma: szeptember 24. 08:59.

Térkép

Cím: Pest
Aszód

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel