Tulajdonságok

Helység: Ecser
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Karbantartó, Szervizes
Cégnév: Pro-Form Kft

Leírás

Álláslehetőség!

Pro-Form Ipari és Kereskedelmi Kft.
Magyar tulajdonú, több mint 30 éve sikeresen működő műanyag csomagolóanyag-gyártó vállalkozás, ecseri telephelyén történő munkavégzésre, 2 műszakos munkarendbe keres.
Gépkarbantartókat
Feladatok:
-automatizált gépek karbantartása
-gépmegállások okainak önálló hibafeltárása és javítása
-a berendezések folyamatos működésének biztosítása
-részvétel az új gépek beüzemelésében

Elvárások:
-szakirányú végzettség
-automata gépek javításában szerzett jártasság
-megbízhatóság, önállóság
-pontos munkavégzés

Előnyt Jelent:
-hidraulikus és /vagy pneumatikus rendszerek javításban, hibafeltárásban szerzett ismeretek
-hegesztési ismeretek
-lemezlakatos ismeretek
-B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
-versenyképes jövedelem
-havonta jelenléti, félévente teljesítménybónusz
--utazási támogatás: 15 ft/ km vagy 86 % bérlettámogatás
-barátságos, támogató munkakörnyezet és kollektíva
-pályakezdők jelentkezését is várjuk
-biztos, hosszú távú munkalehetőség
-családi nap
-nemdohányzó munkahely
Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal, Horosz László nevére várjuk az alábbi e-mail címre: horoszl@pro-form.hu
Munkavégzés helye:
Ecser, Ady Endre u. 2.
Feladás dátuma: május 18. 10:40.

Térkép

Cím: Pest
Ecser

Kapcsolatfelvétel